Vzdelávanie a workshopy

Podnikanie je náročné a riskantné. Úspechu predchádza veľa pádov a ponaučení. Pomenovali sme niekoľko nevyhnutných zručností, ktoré by mal mať podnikateľ, aby jeho tím a produkt kráčal tým správnym smerom. Tieto zručnosti vám dajú odborníci z praxe formou workshopov.


Business development
Na začiatku programu vás čaká workshop, kde si zadefinujete, v akom štádiu sa práve nachádzate a čo vám chýba. Následne si podľa toho nastavíte ciele a KPI's.
Leadership
Ako zostaviť víťazné tímy? Na tomto workshope identifikujete ako máte zostavený tím, kto vám v tíme chýba a ako nastaviť vašu štruktúru. Hovoriť sa bude aj o témach líderstva a skúsenostiach s vedením firmy.
Online marketing
Lektori priamo z Facebooku a Google povedú workshop online marketingu, poradia a ukážu aktuálne trendy. Na workshope sa v druhej časti bude hovoriť o dátach, o tom čo zbierať, ako zbierať a ako ich uchovávať.
Mediálny tréning
Mediálny tréning má dve časti – teoretickú a praktickú. Prvá časť vás pripraví na stretnutie s médiami. V druhej časti si môžete overiť teoretické znalosti v praxi, počas nahrávania rozhovorov na kameru. Nasleduje analýza nahrávok a praktické odporúčania.
Negociácie a predaj
Ako predať váš produkt? Čo váš produkt komunikuje? Je za ním príbeh? Workshop o tom, ako predať obyčajné pero, ako produkt najlepšie etablovať na trhu a ako negociovať.
Zdravie zakladateľov
Zistíte prečo je životospráva zakladateľov dôležitá pre váš startup. Pochopíte prečo je v biznise dôležité dbať aj na duševné zdravie. Oboznámite sa s pojmom Founder’s blues. Zároveň prebehne diskusia so zdieľaním príbehov a skúseností.
Expanzia
Každý trh je špecifický. Predávať rovnakou taktikou na rôznych trhoch, nie vždy vedie k úspechu. Navyše, expanzia so sebou prináša nové výzvy, na ktoré tím nemusí byť vždy pripravený. Práve na tomto workshope sa dozviete, ako úspešne expandovať do zahraničia.
Financovanie startupov
Je investícia jediný spôsob ako financovať startup? Ukážeme vám rôzne možnosti získania zdrojov. Naučíte sa techniky akými osloviť investora a zistíte ako vyzerá dobrý pitch. Čo sa deje potom ako získate investíciu? Vysvetlíme vám vyjednávanie podmienok a vaše práva. Spoznáte aj pojmy ako fúzia a akvizícia a prečo je dobré im rozumieť.
Demo day
V rámci programu dostanete príležitosť stretnúť sa s investormi a budete mať priestor na prezentáciu vášho startupu. Na Demo Day si všetko vyskúšate a dostanete spätnú väzbu pred tzv. Final Pitch.

Partneri

Akcelerátor podporujú:

strategickí partneri

mediálni partneri