Alumni

V Septembri 2018 sme otvorili nultý ročník PERRY TALENTS. Z viac ako 50 prihlásených projektov bolo do nultého ročníka vybraných najlepších sedem projektov. Tie úspešne absolvovali celý program a PERRY TALENTS im pomohlo posunúť sa ďalej.


S-CASE

S-Case je multifunkčné, medicínsko-technologické zariadenie vo veľkosti smartfónu, ktorého funkciou je diagnostika pacienta aj bez prítomnosti kvalifikovaného zdravotníckeho personálu. S-Case je určený hlavne pre lekárov pôsobiacich v krajinách tretieho sveta a v imigračných táboroch. Tu bude nahrádzať veľké, početné, mnohokrát energeticky a cenovo náročne prístroje. Využívať ho však môžu aj záchranné zložky na Slovensku či v iných krajinách. S-Case chce robiť svet zdravším.

Viac informácií Arrow right

DNAERA

Projekt DNA ERA prináša nový spôsob nahliadania na zdravie a prevenciu, vychádzajúci z našej DNA. Projekt sa zameriava na analýzu ľudskej DNA, ktorá klientom prezentuje nový pohľad na zdravie, výživu a šport. Po analýze klient získa prehľad o viac ako 50 rizikových oblastiach svojho zdravia. Zároveň dostane tipy, ako riziko znížiť a čo robiť v rámci prevencie. Rovnako sa dozvie aj o svojich predispozíciách týkajúcich sa výživy a športu.

Viac informácií Arrow right

Muvity

Muvity je nový realitný portál, ktorý rieši tri najväčšie problémy realitnej inzercie – výber lokality, duplicitu inzerátov a vyhľadanie profesionálneho makléra. Vybrať si nehnuteľnosť v konkrétnej lokalite je vďaka Muvity jednoduché, nehnuteľnosti sú tu zobrazené prehľadne na mape. Na Muvity rýchlo nájdete aj toho najlepšieho makléra. Okrem toho každý maklér na Muvity dostáva hodnotenia a recenzie od reálnych klientov.

Viac informácií Arrow right

Lebo Mädveď

Lebo Mädveď spája dizajn, hravosť a vzdelávanie. Je výsledkom kreativity a potreby vytvárať zmysluplné produkty pre blízkych a okolie, pri ktorých je možné sa nielen zabaviť, ale sa aj niečo naučiť. Aktuálny produkt – Puzzle Slovensko – hravým spôsobom vzdeláva o našej krajine. Hráč má možnosť vyskladať si Slovensko podľa okresov. Spojenie zaujímavých materiálov a hravosti ukotvuje človeka v prítomnosti v dnešnom pretechnizovanom svete.

Viac informácií Arrow right

SHOPPOINT

ShopPoint je predajný automat s automatizovaným výdajným systémom prepojeným so skladovým priestorom, ktorý dokáže vydávať tovar rôznych rozmerov a váh. Unikátnosť výdajného systému spočíva v tom, že je ho veľkostne možné prispôsobiť. Ovládanie automatu a nákup prebieha prostredníctvom dotykového displeja, ktorý obsahuje videá, fotografie a základné informácie o jednotlivých produktoch predávaných v automate. Vďaka jednoduchej manipulácii je možné automat umiestniť na atraktívne predajné miesta, na ktorých bude slúžiť ako predajno-marketingový kanál.

Viac informácií Arrow right

KLINDESK

Väčšinu nášho dňa trávime v práci, preto je veľmi dôležité, v akom prostredí sa nachádzame. Projekt Klindesk dotvára pracovné prostredie modulárnymi pracovnými stolmi. Cieľom projektu je maximalizovať produktivitu a efektivitu pracovnej činnosti. Produkt Klindesk ponúka systém modulácie – nadizajnovanie pracovného stola podľa vlastných preferencií a uváženia.

WEBABLE

Bez internetu si život v dnešnej dobe nevieme predstaviť. Existujú však skupiny ľudí, pre ktorých nie je práca s internetom taká ľahká ako pre nás ostatných. Medzi týchto ľudí patria aj nevidiaci a slabozrakí, ktorí sú pri prehliadaní webu odkázaní na iné zmysly ako zrak. Webable preto vyvíja webový prehliadač pre zrakovo postihnutých ľudí. Jeho úlohou je zlepšiť navigáciu, orientáciu a prístupnosť na webe. Prostredníctvom neho bude možné hendikepovaným ľuďom zlepšiť komfort pri užívaní internetu.

Partneri

Akcelerátor podporujú:

strategickí partneri

mediálni partneri